Your address will show here +12 34 56 78
  • Text Hover

1986 yılında kurulduğu andan itibaren erkek hazır giyim sektörüne yön veren Damat, modayı bir hayat tarzı haline getirerek, doğru fiyatlama ve kaliteli ürün stratejilerinin birleşimi olan “Ulaşılabilir Lüks” kavramını oluşturarak kendi segmentinde saygın bir yer edinmiştir. Kaliteli İtalyan kumaşlarının usta terzilerinde elinde dünya standartlarında koleksiyonlara dönüştüğü, modern stili ve yenilikçi duruşu ile zamana meydan okuyan Damat, bugün de erkek moda sektörüne öncülük etmeye devam ediyor.


Türkiye’nin kültürel mirasından ve İstanbul’un eşsiz coğrafi özelliğinden ilham alarak oluşturulan Tween, 1991 yılında doğu ile batıyı, geleneksellik ile modernizmi harmanlayarak şehirli erkeklerin yenilikçi, genç ve dinamik markası olarak kalpleri fethetmiştir. İşlevsellik, teknoloji ve tasarımın mükemmel sentezi olarak yaratılan Tween, şehrin hızlı temposunda ve kargaşasında özgün stili ile bir adım öne çıkanların markası olmaya devam ediyor.


Damat ve Tween markaları dünya çapında toplamda 100’ü aşkın mağaza ve geniş bir mağaza ağı ile Ulaşılabilir Lüksü ve şehrin modern ritmini aradığınız her noktada sunmaya devam ediyor.